Wino jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych trunków na całym świecie.

Znakomicie wydobywa smak posiłków, świetnie wpisuje się w atmosferę spotkań, pobudza zmysły i... fascynuje mnogością gatunków. Świat wina, jego historia, powstawanie, odmiany, a także sposoby dobierania do posiłków i okazji stanowią nie lada wyzwanie dla smakoszy. Wydaje się, że o winie napisano już wszystko... Tylko gdzie to znaleźć i jak
z tego skorzystać?
A może lepiej skorzystać z pomocy tych, którzy mają dużą wiedzę o winie? 

Rodzinna firma Cerkom ze centralnej Polski powstała z fascynacji winem i z potrzeby dzielenia się tą pasją z innymi. Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami wina  takich krajów jak: Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy,Grecja, Cypr,Kalifornia,RPA,Mołdawia, Gruzja,Australia, Argentyna, Chile czy Nowa Zelandia  oferujemy imponujący asortyment w konkurencyjnych cenach, stale wzbogacając ofertę o nowe ciekawe pozycje. Fachowość, zaangażowanie,
a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zaowocowały zaufaniem kilkuset odbiorców detalicznych, hurtowni i sieci handlowych na terenie całego kraju. Wdrażane przez nas procedury, od profesjonalnej porady co do wyboru najlepszego wina po indywidualne promocje konsumenckie, pozwalają zapewnić usługi na najwyższym poziomie.  Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw zarówno bieżącym, jak i przyszłym potrzebom naszych Klientów.
Skoro o przyszłości mowa... naszą ambicją jest stałe powiększanie oferty o starannie dobrane produkty i satysfakcja naszych odbiorców. Mamy nadzieję, że zaowocuje to dalszym umacnianiem naszej pozycji na rynku handlem winami.
Jeśli szukają Państwo „wytrawnego” znawcy najlepszych roczników i zaufanego partnera w dystrybucji... jesteśmy DO USŁUG.

Zobacz nasz katalog

Pobierz formularz zamówienia

FIRMA HANDLOWA "CERKOM"

UL. JAROSŁAWSKA 11 A
05-420 JÓZEFÓW

TEL. 22 789-46-01
TEL/FAX: 22 789-62-73

e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]