Wina Palandri łączą w sobie wszystko, to co najlepsze ma do zaoferowania Zachodnia Australia: jakość Premium za umiarkowaną cenę. Od powstania w 1998r Palandri zostało znaczącą siłą na australijskim rynku winiarskim działając w samym sercu regionu Margaret River w Zachodniej Australii. Mając na uwadze potencjał swojego regionu wina Palandri charakteryzuje się stylem chłodnego klimatu, oferując najwyższą jakość.
Położone na południu od stolicy stanu, Perth, regiony Margaret River oraz Frankland River są najbardziej znanymi regionami Premium w Zachodniej Australii.
Region Margaret River charakteryzuje się chłodnym, morskim wpływem znad południowo-zachodniego wybrzeża. Natomiast region Frankland River znajduje się bardziej wewnątrz kontynentu i oferuje długi okres dojrzewania, który jest idealny do rozwoju wyjątkowego smaku owoców.
Kombinacja owoców z tych dwóch regionów umożliwia stworzenie charakterystycznych win ze wspaniałą strukturą, finezją i elegancją. Typowo Zachodnio Australijskie wina Palandri łączą najlepsze cechy tychdwóch obszarów Premium.